Chystáme dvojčíslo +atd.

Před několika dny jsem po několikaměsíční nemožnosti obnovil práci na novém čísle (viz zpráva va Facebooku). Něco už bylo rozpracováno, takže se snažím číslo dovést k papírové podobě. Nakonec padlo rozhodnutí, že připravujeme teď dvojčíslo 4+5/2023, aby se dohnal několikaměsíční skluz. Bude trošku tlustší a bude mít víc stran – i barevných.

Nicméně bude předposlední papírové. S posledním letošním číslem papírová podoba po 26 letech skončí. Takže klasické předplatné papírového časopisu pozbyde smysl a pokud jste už na rok 2024 zaplatili, budete se muset rozmyslet, jestli budete chtít peníze zpět nebo je věnujete na rozvoj webové služby.

Máme totiž naději a nabídku, že tento web se změní na internetový magazín („webzine„), kde bude stále přibývat nový obsah (fungl nový nebo z archivu). Víc ještě nevíme (třeba jak bude nákladný a jak se bude financovat webový magazín), ale doufáme, že do konce roku budeme moudřejší.

Pro nové i staré zájemce nicméně stále platí nabídka, že objednat se stále dají výtisky již vydaných čísel (i za několik posledních let) a budou se dát objednat, dokud budou na skladě.

Výhoda Kroků je, že jsou nadčasové – jako dvouměsíčník moc nemohou přinášet rychlé aktuality (připravují se delší dobu), takže nejsou moc poplané době, taky vztah k Bohu a vlasti jsou stále aktuální témata. Takže i starší čísla mohou přinášet novým dětem-čtenářům užitek.

Váš Honza

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..