číslo 5/2021

Pozdrav čtenářům (2021/05)

Kolem nás je opět barevný podzim. V době, kdy toto píšu, sluníčko svítí a když je bezvětří, docela hřeje. Skoro jako dřív, jak jsme na to zvyklí. Ale není všechno jako dřív. Chodíme sice do školy a do práce, ale stálým průvodcem se nám staly roušky, různé desinfekce, případně nějaké místní pokyny upozorňující na ochranu před infekcí. Určitě se před infekcí chráníme. Jde o nemoc, která ochromí naše tělo a vyřadí je z činnosti.
Na stránkách Kroků se dozvíš i o jiné infekci. Infekci, která ochromuje naši duši – našeho ducha a brání mu ve spojení s Bohem a Ježíšem Kristem.
Bůh je tím, kdo dal všemu, co nás obklopuje – makro i mikro světu – řád a zákony, kterými se řídí. Pro nás nejdůležitější je, že Mu na každém z nás záleží a má nás rád. Proto poslal na svět svého Syna Ježíše. Ten o sobě
řekl, že k Otci je možno přijít jen jeho prostřednictvím.
Protože jen Ježíš může odstranit infekci hříchu, která nás ničí víc než COVID. A je vždycky smrtelná. Pro duši. Na stránkách tohoto čísla Kroků se setkáš s těmi, kdo se nechali uzdravit. Také se díky Ondrovi seznámíš s dalším světoznámým Čechem a s Bětkou projdeš další kus naší krásné vlasti.
Zdravím naším heslem:
Jistým krokem správným směrem!
Irena Zemanová se spolupracovníky

Ježíš řekl: „Já jsem ta cesta, pravda i život. Nikdo nepřichází k Otci než skrze mne.“ (Bible, Jan 14, 6)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..